Kieto kuro katilai HOLZ

Kieto kuro katilai HOLZ

Gamintojas: Heiztechnik
Yra prekyboje

Galimos modifikacijos

HOLZ modeliai: *
Kiekis:
Kaina: 700.00€
 

Aprašymas

Holz katilas tai centrinio šildymo katilas su cikliniu, viršutiniu degimu, skirtas kūrenti malkomis su papildomu oro padavimu. Jo tikslas gaminti šilumą patalpoms, kurių galios poreikis nuo 4 iki 22 kW. Apatinėje degimo kameros dalyje yra vandeniniai ardeliai su kilnojamu elementu pelenams šalinti.

Degimui reikalingas oras patenka per angą su sklende, kuri randasi apatinėse durelėse. Galinėje degimo kameros dalyje randasi antrinio oro padavimo kanalai. Antrinio oro dėka gaunama aukšta degimo kokybė bei didelis katilo naudingumas. Viršutinėse durelėse yra įrengtos oro angos, per kurias į degimo kamerą patenka papildomas oras. Virš degimo kameros randasi horizontalus šilumokaitis, kuris pasižymi aukšto efektyvumo šilumos mainais. Šis šilumokaitis žymiai sumažina išmetamųjų dujų kondensato susidarymą ir korozijos riziką.

Katilo darbas turi būt reguliuojamas per traukos reguliatorių.

Katilas turi didelę užkrovimo kamerą į kurią telpa daug didesnis kiekis kuro, dėl ko yra ilgesnis katilo darbo laikas, vieno užkrovimo metu. Kuras lengvai užkraunamas, per dideles duris. Visi veiksmai, įskaitant katilo valymą vyksta iš priekinės jo pusės, kas žymiai palengvina katilo aptarnavimą.

Šis katilas turi labai gerą terminę izoliaciją iš mineralinės vatos ir apdaila iš plieninės skardos, dažytos milteliniais dažais.  

 

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekę

Jūsų vardas:


Jūsų vertinimas: Pastaba: HTML yra nepalaikomas!

Vertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: